Set Ulysses Space Probe

17. 4. 2021

Odložený set, který bylo možné získat jen za VIP body ke koupi setu 10283 NASA Space Shuttle Discovery z oficiálního e-shopu LEGO byl "vyprodaný" během chvíle. Ihned na to se objevil na aukčních portálech za násobky ceny. Jde o set s číslem 6373603 Ulysses Space Probe.

Ulysses Space Probe byla vesmírná sonda určená k výzkumu slunce. Vypuštěna byla v roce 1990 a v provozu byla až do roku 2009.

Pokud jste nestihli tento VIP set zakoupit, tak si jej díky AFOLákovi nagironex1337 sestavit sami z vlastních dílků. Set naštěstí neobsahuje žádné speciální dílky. Návod si můžete stáhnout ZDE. A na TÉTO stránce si poté můžete stáhnout a vytisknou štítek s informacemi o této družici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

VÍTÁM VÁS

Zdravím a vítám vás na blogu LEGO fanouška. Lego mě provází od mého dětství a nepřestalo mě to ani v dospělosti. Miluji tu nekonečné možnosti a variabilitu kombinací Lego dílků i jejich praktické využití v životě. Lego je prostě fenomén a prostupuje celým mým životem. 

Zde na blogu se dělím o své zážitky spojené s Legem. Naleznete zde také recenze Lego setů, moje vlastní pokusy o MOC modely z Lega, praktické informace a tipy vše spojené s touto dánskou stavebnicí. 

Přeji příjemné čtení. Shane